17 мая 2022

Підшукуєте гідний варіант для облаштування невеликої вітальні? Компактна стінка Барселона ВМК від фабрики ВМК-Україна допоможе оформити легку, стильну та практичну обстановку.

Читать далее →
15 апреля 2022
Наш магазин починає відновлювати свою роботу та виконувати всі свої попередні зобов'язання. Доставка замовленнь по Україні буде здійснюватись згідно з переліком працюючих вантажних відділеннь Нової пошти. Ми скучили за роботою, а особливо за вами. Чекаємо на ваші замовлення.
27 февраля 2022
Шановні клієнти! У зв'язку із ситуацією, що склалася на території України, ми призупинили роботу нашого магазину. Ми докладемо всіх зусиль для виконання всіх своїх зобов'язань у повному обсязі, як тільки це буде можливо. Слідкуйте за нашими новинами. Дякуємо за розуміння. Бережіть себе та своїх близьких.
21 февраля 2022

Польські меблі York BOGFRAN – розкішна колекція від фабрики Bogfran Meble, що поєднує в собі класичні форми та сучасну функціональність.

Читать далее →
18 февраля 2022

Меблі Валеріо Світ Меблів – сучасна колекція від фабрики «Світ Меблів – Україна».

Читать далее →
17 февраля 2022

Меблі Алекса Світ Меблів – сучасна колекція від фабрики «Світ меблів – Україна».

Читать далее →
15 февраля 2022

Польські меблі Nova Cama – стильна колекція від фабрики CAMA Meble. Виготовляється в наступних кольорових рішеннях: білий, чорний, темно-синій та рожевий

Читать далее →
9 февраля 2022

Меблі Призма – сучасна колекція від фабрики "Світ Меблів - Україна".

Читать далее →
3 февраля 2022

Польські меблі Madagaskar BOGFRAN – дуже приваблива колекція від фабрики Bogfran Meble.

Читать далее →
27 января 2022

Польські меблі Ivo BOGFRAN – стильна колекція від фабрики Bogfran Meble у привабливому відтінку дуб квітневий, що нагадує структуру дерева.

Читать далее →