23 октября 2021

Вітальня ЛЮСІЯ 175 або 220 Гербор – практичний меблевий комплект у вітальню від фабрики Gerbor-холдинг.

Читать далее →
7 октября 2021

Вітальня АРС БРВ (ВМК) – практичнимй меблевий комплект від фабрики ВМК-Україна.

Читать далее →
27 сентября 2021


Польські меблі Luton BRW – нова колекція від фабрики Black Red White в стилі неолофт, створена для прихильників лофту, що облаштовують міські квартири, де не завжди можна дотриматися правил цього стилю в класичному його баченні.

Читать далее →
16 сентября 2021

Польські меблі Hesen BRW – сучасна колекція від фабрики Black Red White в скандинавському стилі.

Читать далее →
30 августа 2021


Не вдалося відпочити влітку або часу відпустки не вистачило для повноцінного відновлення? Пропонуємо облаштувати власну спальню так, щоб кожен ранок ви зустрічали з новими силами та натхненням завдяки приємному новому дизайну кімнати та здоровому сну на зручному ліжку. Польська фабрика Black Red White має в асортименті колекцію меблів Elpasso BRW, що ідеально підійдуть для реалізації такого задуму, потрібно тільки зібрати свій комплект або замовити готову комбінацію для спальні.

Читать далее →
19 августа 2021

Подушки SIMPLER – гіпоалергійні подушки однойменної української фабрики, матеріали яких мають найвищу якість, забезпечуючи вам комфортний відпочинок і сон.

Читать далее →
4 августа 2021

Польські меблі Nicole - дуже цікава і вдала новинка фабрики MEBELBOS.

Читать далее →
28 июля 2021

Меблі Шарк міні БРВ – невеликий меблевий комплект для вітальні від фабрики BRW-Украина. Випускається в кольорі дуб сонома / німфея альба.

Читать далее →
21 июля 2021

Якщо б прийшлось обрати тільки один предмет меблів в кімнату, що замінить одразу декілька та гарно виглядатиме – це точно міг би бути комод Naomi Bogfran від польської фабрики Bog-Fran Meble.

Читать далее →
9 июля 2021

Наразі є можливість замовити меблі у кольорі "дуб сонома" 

Читать далее →