16 апреля 2021


Неймовірне поєднання елегантних стриманих прохолодних кольорів колекції польських меблів Orlando MEBELBOS зі стрічками теплого білого сяйва надасть вітальні дійсно сучасного, цікавого вигляду.

Читать далее →
6 апреля 2021
Фото кухонного гарнітура  SEMI LINE BRW

Шукаєте готові комплекти меблів для кухні? Кухонний гарнітур SEMI LINE BRW 260/GC UKLAD 4 підійде ідеально!

Читать далее →
29 марта 2021
Фото вітальні ЕЛІЯ БРВ

Якщо вам подобаються готові та перевірені меблеві композиції, вибирайте стінку ЕЛІЯ БРВ фабрики BRW-Україна.

Читать далее →
18 марта 2021

Вишукана, практична, з приємними м'якими контрастами світлих та темно-сірих кольорів – колекція польських меблів Nonell MEBELBOS прикрасить сучасну вітальню та дитячу і наповнить кімнати особливою затишною атмосферою для комфортного відпочинку.

Читать далее →
13 марта 2021


Уникнути перевантаження простору великою кількістю предметів, зберегти відчуття легкості, атмосферності при створенні дизайну кімнат під силу кожному з колекцією польських меблів Erden MEBELBOS. Найуніверсальніший білий колір, відсутні будь-які елементи декору – справжня знахідка для прихильників сучасних мінімалістичних стилів.

Читать далее →
10 марта 2021

Лофт не втрачає своєї популярності, тому польська фабрика Mebelbos запропонувала нову колекцію меблів в своєму прочитанні стилю, що вже став сучасною класикою, з одноіменною назвою.

Читать далее →
5 марта 2021

Одна з новинок, що легко може стати бестселлером у цьому році завдяки трендовому сполученню мінімалістичних форм та універсальності своїх елементів – це польські меблі Ayson MEBELBOS. Дизайн продуманий до дрібниць, а отже кожен модуль системи гармонійно вбудовується в меблеву комбінацію як для вітальні, їдальні, так і для дитячої кімнати.

Читать далее →
2 марта 2021

В меблюванні невеликої вітальні важливо обрати оптимальне співвідношення розмірів усіх модулів і загальної площі приміщення. Занадто малі або, навпаки, великі меблі тільки підкреслять брак простору. Для рішення подібних задач фабрика Black Red White розробила цікаву новинку – «велику маленьку» вітальню – і назвала її "Рено" на честь містечка у Неваді з таким самим прізвиськом.

Читать далее →
26 февраля 2021

Ваша дитина багато часу проводить в своїй кімнаті: безліч домашніх завдань, дистанційне навчання або цілодобові студентські клопоти? Щоб полегшити навантаження і надати сил для здобування нових знань, можна покращити умови роботи та відпочинку. Для цього просто замініть її старі меблі на більш функціональні та зручні. Чудовий варіант – сучасна колекція польських меблів для дитячої Wesker BRW від фабрики Black Red White.

Читать далее →
24 февраля 2021

Місце зустрічі всієї родини має огортати приємною атмосферою релаксу та хорошого настрою. Сучасна колекція меблів Rovika BRW від фабрики Black Red White не тільки прикрасить приміщення вітальні, а буде зберігати сувеніри з подорожей, сімейний посуд, фотоальбоми та інші пам'ятні для вашої сім'ї речі, що нагадуватимуть про щасливі моменти разом. Місця вистачить і для медіатехніки, і для повсякденно необхідних дрібниць.

Читать далее →