При замовленні меблів у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові, Кропивницькому, Вінниці а також у будь-якому місті України, Ви можете замовити послугу ЗБИРАННЯ МЕБЛІВ. Наші збирачі за допомогою професійних інструментів оперативно та акуратно зберуть та встановлять меблі у квартирі чи заміському будинку.

По Києву у нас власні дві бригади збирачів, які працюють зазвичай по 2 особи, в інших містах ми багато років співпрацюємо з перевіреними збирачами меблів та несемо повну відповідальність за якість збирання. Замовляйте збірку у Вашому місті та ми її організуємо у зручний для Вас час!

Вартість збирання меблів

Вартість збирання меблів складає 8% від суми замовлення, але не менше 600 грн.
Монтаж меблів Гербор та ВМК (БРВ-Україна) від 10000 грн. по Києву – БЕЗКОШТОВНИЙ (крім товарів з розпродажу та акції).
Складання меблів СВІТ МЕБЛІВ та VMV Holding – 10% від суми замовлення, але не менше 600 грн.

Вартість навішування елементів на стіну – 30 грн. за один отвір.
Вартість стяжки між собою елементів меблів – 30 грн. за одну стяжку.

Корпусні меблі, представлені на нашому сайті, призначені для самостійного складання. Для кожного модульного елемента або комплекту меблів в упаковці додається інструкція зі збирання та комплект фурнітури. Ви можете зібрати меблі своїми силами, тим самим заощадивши на цій послузі. В цьому випадку гарантія на меблі не втрачається.

Якщо при збиранні елемента меблів, ви помітили браковану деталь, то велике прохання не монтувати її. Також збережіть упаковку до повного збирання елемента або комплекту меблів. Це необхідно для оформлення претензії щодо рекламації та прискорить процес заміни бракованої деталі.