21 июля 2021

Якщо б прийшлось обрати тільки один предмет меблів в кімнату, що замінить одразу декілька та гарно виглядатиме – це точно міг би бути комод Naomi Bogfran від польської фабрики Bog-Fran Meble.

Читать далее →
9 июля 2021

Наразі є можливість замовити меблі у кольорі "дуб сонома" 

Читать далее →
2 июля 2021


Для поціновувачів легкості, світла та чистих кольорів в інтер'єрі польська фабрика MEBELBOS нещодавно представила нову колекцію меблів – Lingo MEBELBOS, що підкорює блискучими глянцевими фасадами, відсутністю зайвих деталей та має значну кількість елементів для меблювання вітальні, спальні, кабінету та їдальні.

Читать далее →
25 июня 2021

Польські меблі Inox PIASKI – сучасна колекція від фабрики Piaski, що поєднує в собі унікальний дизайн і функціональність.

Читать далее →
22 июня 2021


Меблі Стелла БРВ – функціональний меблевий комплект для вітальні від фабрики BRW-Україна, виконаний за сучасними канонами дизайну.

Читать далее →
17 июня 2021

Меблі Стефано БРВ – сучасний меблевий комплект для вітальні від фабрики BRW-Україна.

Читать далее →
14 июня 2021

Меблі Перліта Гербор – сучасний комплект меблів для вітальні від фабрики Gerbor-холдинг.

Читать далее →
10 июня 2021

Літо - ідеальний період для того, аби подбати про зручну кімнату для школяра. Є час все добре спланувати, вибрати, придбати та встановити. На сьогодні більшість фабрик з нашого асортименту мають серії меблів, які задовольнять це питання.

Читать далее →
18 мая 2021

Польські меблі Basic PIASKI – сучасна колекція від фабрики Piaski, що рекомендується усім, хто цінує оригінальність і функціональність.

Читать далее →
12 мая 2021

Колекція польських меблів Torino MEBELBOS створена для поціновувачів вишуканих сучасних інтер'єрів. Для стилізації в дизайні модулів застосована актуальна зараз асиметрія та світлові ефекти.

Читать далее →