26 лютого 2024

Навіть найменший за розмірами коридор можна обладнати меблями так, щоб це не відобразилось на зручності користування ним. Це легко доводить міні-комплект Індіана від фабрики БРВ (ВМК) Україна. Комплект в передпокій світлого відтінку сосна арізонська виглядає неймовірно завдяки поверхням, імітуючим старе поліроване дерево.

Читати далі →
19 лютого 2024

Поєднання сучасного та скандинавського стилів вдало застосоване в оформленні колекції Брус Гербор від фабрики Gerbor-холдинг для спальні. Особливої уваги заслуговує цікавий рейковий декор на фасадах та узголів'ї ліжка.

Меблі БРУС ГЕРБОР
Модульні меблі для спальні БРУС ГЕРБОР

Читати далі →
12 лютого 2024

Оригінальна тумба ТВ з колекції Abi фабрики CAMA Meble в трендовому кольорі кашемір своїм теплим підтоном додасть особливого настрою у вітальню. Просте, стильне фрезерування та тонкі міцні чорні ніжки тумби підкреслюють її цікавий дизайн.

Читати далі →
05 лютого 2024

Дуже реалістично імітують малюнок натурального дерева поверхні модулів колекції меблів для вітальні Helix польської фабрики Mebelbos красивого насиченого відтінку дуб евок, підкреслені стильним декором у вигляді вертикальних планок, чорними пласкими металевими ручками та високими ніжками з МДФ.

Вітальня ХЕЛІКС МЕБЕЛЬБОС
Серія меблів для вітальні ХЕЛІКС МЕБЕЛЬБОС

Читати далі →
30 січня 2024

Приємний теплий колір дуб наварра поверхонь комплекту до їдальні Sapori польської фабрики Mebelbos підкреслює його простий сучасний дизайн, практичний для щоденного використання поверхонь та створюючий затишну обстановку на сімейних святах.

Їдальня САПОРІ МЕБЕЛЬБОС
Комплект меблів для їдальні САПОРІ МЕБЕЛЬБОС

Читати далі →
23 січня 2024

Польська фабрика Mebelbos нещодавно представила нову лінійку меблів для дому Follow із значною кількістю елементів для облаштування передпокою. Це прекрасна можливість оновити коридор та зробити його ще більш сучасним та зручним.

Меблі ФОЛОУ МЕБЕЛЬБОС
Модульні меблі для передпокою ФОЛОУ МЕБЕЛЬБОС

Читати далі →
15 січня 2024

Індустріальний стиль комплекту до вітальні Grace польської фабрики Mebelbos не завадить створенню особливого настрою та затишної атмосфери в залі завдяки цікавій фактурі графітових фасадів елементів на м'якій світлій основі кольору дуб наварра.

Вітальня ГРЕЙС МЕБЕЛЬБОС
Комплект меблів для вітальні ГРЕЙС МЕБЕЛЬБОС

Читати далі →
09 січня 2024

Протягом січня приємні ціни на меблі! Чудовий час, щоб замовити товари ТМ MEBELBOS зі знижкою 10%!

Читати далі →
08 січня 2024

Неймовірно оригінальна тумба під телевізор GRANERO може своїм виглядом повністю змінити сприйняття вашої вітальні, адже дуже часто увага в залі прикута саме до ТВ-зони.

Тумба під телевізор Cama Granero старе дерево з полицями та розсувними дверцятами.

Читати далі →
23 грудня 2023

Шановні клієнти, до вашої уваги графік на найближчий час:

25.12.23 – вихідний день;

29.12.23 – 02.01.24 – вихідні дні;

03.01.24 – 05.01.24 – працюємо в черговому телефонному режимі;

08.01.24 – вихідний день.

Перейти до святкових знижок!