Букові стільці з м'якою оббивкою FORN BRW в трьох варіантах кольору

23 серпня 2023

Шукаєте спосіб зробити вашу їдальню більш затишною та стильною? Стільці FORN фабрики Black Red White з масиву бука, м'якими сидіннями і спинками можуть стати не лише зручним місцем для вечері, а й виразним акцентом у вашому інтер'єрі. Унікальність меблів для їдальні Forn відображається в різномаїтті колірних комбінацій. Стільці серії доступні в трьох варіантах: білий каркас з сірою оббивкою (Sawana 05), дуб стирлінг із сірою оббивкою (Sawana 05) та дуб стирлінг з чорною оббивкою (Mavel 19), а отже ви з легкістю підберете необхідні кольори для ідеального доповнення інтер'єру їдальні незалежно від основного тону оформлення.

Спинки стільців FORN прикрашені декоративними строчками, що перегукуються з декоративним фрезеруванням корпусних меблів колекції. Ці деталі додають стільцям виразності та неповторності.

М'які стільці Форн БРВ дарують відчуття затишку та комфорту під час прийому їжі або тривалого спілкування за столом. З ними кожна зустріч за сніданком, обідом та вечерею стане справжнім задоволенням!

Подивитись і придбати стільці Форн