Дитяча WESKER BRW – навчання в радість

26 лютого 2021

Ваша дитина багато часу проводить в своїй кімнаті: безліч домашніх завдань, дистанційне навчання або цілодобові студентські клопоти? Щоб полегшити навантаження і надати сил для здобування нових знань, можна покращити умови роботи та відпочинку. Для цього просто замініть її старі меблі на більш функціональні та зручні. Чудовий варіант – сучасна колекція польських меблів для дитячої Wesker BRW від фабрики Black Red White.

Гамма відтінків меблів Вескер БРВ – дуб польський / темно-синій / білий глянець / жовтий – не буде відволікати від справ. Контрастні, але стримані кольори фасадів, їх прості форми, великі овальні жовті та темно-сині ручки з пластику налаштовуватимуть дитину на добрий лад і наповнять приміщення вільним молодіжним настроєм.

Фірмові петлі HAFELE та направляючі GTV45 повного висування забеспечують безшумне, плавне відчинення та зачинення дверей і шухляд, що важливо для збереження тиші. Зручне, оптимальне за розмірами ліжко гарантує міцний відновлюючий сон. 

За письмовим столом із спеціальною захисною плівкою на столешні буде приємно навчатися і творити. Стелажі, полиці, шафи, комоди та тумби допоможуть підтримувати порядок, адже кожній речі знайдеться місце.

З меблями Вескер БРВ ви створите функціональний інтер'єр дитячої кімнати, що довго не втратить своєї актуальності.

Подивитись і придбати польські меблі Wesker BRW.