Ефектна тумба ТВ POLO Cama з електрокаміном та можливістю настінного монтажу

18 березня 2024

Зручна і неймовірно ефектна телевізійна тумба POLO Cama вдало поєднує в собі естетику та сучасні технології, вражає своєю функціональністю та стильним дизайном.

Тумба під телевізор Cama Polo з чорним електрокаміном.

Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм у білому кольорі. Завдяки чотирьом відкритим відділенням, вона не лише приваблива зовні, але й дозволяє зручно організувати простір для зберігання та встановлення необхідних електронних пристроїв. Тумба може бути розміщена на пластикових ніжках чорного кольору, або закріплена на стіні, що дозволяє зекономити простір і надає інтер'єру додаткової легкості.

Тумба ТВ Cama Polo з чорним електрокаміном в підвісному варіанті монтажу.

Вбудований електрокамін IF32FSB, розташований по центру, створить атмосферу затишку та комфорту в вашій оселі. Завдяки пульту ви зможете змінювати кольори полум'я від червоного до синього чи фіолетового, задаючи неповторну атмосферу для будь-якої події або настрою. Але не лише естетичність вражає, електрокамін також може регулювати температуру приміщення, охолоджуючи до 16°C або нагріваючи до 28°C, що робить його ідеальним вибором для забезпечення комфортних умов протягом усього року.

Тумба під телевізор з каміном POLO - це не лише практичний меблевий елемент для вашого домашнього кінозалу, але й справжня родзинка інтер'єру.

Подивитись і придбати тумбу ТВ з каміном Поло Cama