Комод ETNA Cama Meble з модульним мозаїковим дизайном

05 березня 2024

Ефектна колекція телевізійних тумб та комодів ETNA Cama Meble пропонує меблі в трьох колірних варіантах: білий, чорний, чорний / дуб крафт. Найбільшу увагу привертає контрастна версія комоду чорного кольору з асиметричної форми вставками у вигляді модульної мозаїки, розташування елементів якої можна за бажанням змінювати на свій смак.

Комод ETNA CAMA MEBLE в кольорі чорний / дуб крафт.

Корпус комоду виконується з ламінованої ДСП завтовшки 16 мм, фасади – з ламінованої МДФ товщиною 18 мм, вкритої ПВХ плівкою, що надає їм елегантний вигляд та легкість в догляді. Дверцята відкриваються без ручок за допомогою системи PUSH-CLICK. Похилі пластикові ніжки доповнюють шикарне оформлення. Стільниця витримує до 15 кг. Чотири закриті відділення з полицею в кожному допоможуть розмістити усі необхідні в кімнаті речі та легко підтримувати порядок.

Варіанти розкладання мозаїкового декору фасадів комоду ETNA CAMA MEBLE в кольорі чорний / дуб крафт.

Комод Етна має ширину 200 см, а отже може замінити декілька модулів, що не може не спокусити прихильників мінімалізму. Неперевершений яскравий дизайн, висока якість матеріалів та фурнітури приємно дивуватимуть власників кожного дня користування.

Подивитись і придбати великий ефектний комод Etna Cama