Ліжко з підйомним механізмом та вбудованою банкеткою OSTIA BRW для вашого комфорту

23 жовтня 2023

Сучасний дизайн і практичність об'єднуються в двоспальному ліжку OSTIA фабрики BRW (Польща) – якісно виготовленому, функціональному та стильному.

Ліжко OSTIA BRW
Ліжко OSTIA BRW в інтер'єрі спальні

Узголів'я оббите м'якою приємною тканиною чорного кольору Solar 99, що додає комфорту і вишуканості та підкреслює основне колірне оформлення ліжка – дуб артизан / дуб чорний. Ви можете зручно опиратися під час читання або перегляду телевізора. Узніжжя ліжка облаштоване м'яким сидінням з нішею – вбудованою банкеткою – що дозволяє створити додаткову зону для відпочинку в спальні.

Ліжко OSTIA BRW
Наповнення ліжка OSTIA BRW

Ліжко комплектується підйомною основою, яка легко відкривається з правої або з лівої сторони – сторона відкривання обирається під час збирання. Ця функція дозволяє зручно використовувати нішу для зберігання постільних речей, забезпечуючи оптимальне використання простору в спальні. Cпальне місце найпоширенішого розміру 160х200 см забезпечує достатньо простору для здорового та комфортного сну та дозволяє легко прилаштовувати ліжко в різні типи спалень і інтер'єрів.

Ліжко OSTIA BRW
Наповнення банкетки ліжка OSTIA BRW

Ліжко LOZ/140/B OSTIA від польської фабрики Black Red White - це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, комфорт і стиль в інтер'єрі своєї спальні. Практичні функції, модульність та якість виготовлення роблять його важливим додатком до будь-якої сучасної спальні. Не забудьте придбати матрац, щоб забезпечити собі максимальний комфорт і підтримку під час сну.

Подивитись і придбати двоспальне ліжко з підйомником та вбудованою банкеткою Остія БРВ