Креативний компактний міні-передпокій Аріка Гербор

01 липня 2024

Якщо ви шукаєте креативні меблі в коридор або у маленький передпокій, то передпокій Аріка Гербор ідеально підходить для вас. Практичний, але водночас вражаючий, він поєднує в собі сучасність, ергономіку та естетику!

Фото передпокою АРІКА ГЕРБОР
Передпокій АРІКА Гербор

Які особливості комплекту меблів для передпокою Аріка Гербор?

  • Сучасний дизайн: Комплект виділяється своїм сучасним дизайном, що поєднує чисті лінії та мінімалістичний підхід. Це дозволяє легко вписатися в інтер'єри різних стилів.
  • Колірна гама: Використання світлих тонів у дизайні тумби для взуття та темних відтінків у декоративній панелі з гачками створює приємний контраст та додає інтер'єру глибини.
  • Функціональність: Комплект включає тумбу для взуття, декоративну панель з гачками для верхнього одягу та навісну шафку з дзеркалом на фасаді. Це забезпечує високу функціональність та допомагає оптимально використовувати простір передпокою.
  • Фото передпокою АРІКА ГЕРБОР
    Передпокій АРІКА Гербор – схема наповнення
  • Матеріали: Високоякісні матеріали, використані у виробництві меблів, забезпечують її довговічність та стійкість до повсякденного зносу. Шліфоване дзеркало завтовшки 3 мм має безпечні краї, що зменшує ризик порізів при взаємодії з ним.
  • Фурнітура: Використовуються навісні петлі HETTICH та система відкриття PUSH MAGNET легким натисканням на фасад, що не тільки спрощує доступ до вмісту меблів, але й надає їй більш сучасного та мінімалістичного вигляду.
  • Гармонія та стиль: Весь комплект меблів створює гармонійний та стильний образ передпокою, роблячи його не лише функціональним, але й естетично привабливим.

Подивитись і придбати меблі для маленького коридору Аріка Гербор.