Меблі AYSON MEBELBOS – функціональність понад усе

05 березня 2021

Одна з новинок, що легко може стати бестселлером у цьому році завдяки трендовому сполученню мінімалістичних форм та універсальності своїх елементів – це польські меблі Ayson MEBELBOS. Дизайн продуманий до дрібниць, а отже кожен модуль системи гармонійно вбудовується в меблеву комбінацію як для вітальні, їдальні, так і для дитячої кімнати.

Багатофункціональність польських меблів Ayson MEBELBOS дозволяє не притримуватися звичних рішень в меблюванні. Наприклад, для оформлення великої за розмірами вітальні, можна додати затишку, об'єднавши її з їдальнею в одному приміщенні. Також легко сполучити дитячу з домашнім кабінетом, і результат не виглядатиме так, ніби меблів занадто багато.

Виготовляється Ейсон з ламінованої ДСП в світлому відтінку дуб Артизан. Характеризується горизонтальними заглибленнями, що візуально відділяють фасади одне від одного, виразним малюнком деревини і стильними тонкими металевими ручками. В шухлядах використовуються кулькові напрямні повного висуву. Додатково можна замовити підсвітку полиць у вітринах і насолоджуватися ще більш оригінальним зовнішнім виглядом меблів системи Ayson MEBELBOS.

Подивитись і придбати польські меблі Ayson MEBELBOS.