Новинка! Меблі для дому S-LINE LIVEO (BOGFRAN)

22 вересня 2023

Фабрика Liveo Meble (Bogfran) презентувала нову колекцію меблів S-Line, що містить значну кількість модулів для облаштування вітальні, їдальні та передпокою – чудова нагода актуалізувати інтер'єр з врахуванням сучасних меблевих трендів.

Меблі Ес-Лайн ЛІВЕО (БОГФРАН)
Модульні меблі для вітальні S-LINE LIVEO (BOGFRAN)

Фактурний деревний малюнок фасадів відтінку дуб евок ефектно контрастує з чистим матовим чорним кольором корпусів та декоративних смуг.

Меблі Ес-Лайн ЛІВЕО (БОГФРАН)
Модульні меблі для вітальні S-LINE LIVEO (BOGFRAN)

Вітрини Ес-Лайн оснащені вставками із загартованого скла і додатково комплектуються підсвіткою скляних полиць. Для відкриття використовуються чорні пластикові ручки. Фасади без ручок відкриваються натисканням за допомогою механізму PUSH to OPEN. Достатньо високі фігурні пластикові ніжки додають елементам особливого стилю та бонусом полегшують прибирання в кімнаті. Фірмові дверні петлі, що регулюються в трьох площинах, та кулькові напрямні повного висуву шухляд із системою тихого закриття гарантують комфорт користування меблями колекції.

Меблі Ес-Лайн ЛІВЕО (БОГФРАН)
Модульні меблі для їдальні S-LINE LIVEO (BOGFRAN)

Виготовляються з ламінованої ДСП товщиною 16 мм, стільниці мають товщину 22 мм. Обробка всіх торців виконана високоякісною ABS-кромкою. Це – запорука довговічності меблів та їх стійкості до дрібних побутових ушкоджень.

Меблі Ес-Лайн ЛІВЕО (БОГФРАН)
Модульні меблі для передпокою S-LINE LIVEO (BOGFRAN)

Комбінуйте елементи колекції на свій смак або обирайте готову вітальню, їдальню чи передпокій S-Line Liveo.

Подивитись і придбати меблі для дому Ес-Лайн Лівео