Новинка! Колекція меблів RENO BRW

02 березня 2021

В меблюванні невеликої вітальні важливо обрати оптимальне співвідношення розмірів усіх модулів і загальної площі приміщення. Занадто малі або, навпаки, великі меблі тільки підкреслять брак простору. Для рішення подібних задач фабрика Black Red White розробила цікаву новинку – «велику маленьку» вітальню – і назвала її "Рено" на честь містечка у Неваді з таким самим прізвиськом.

Фокус у тім, що не надто великі за розмірами польські меблі Reno BRW виглядають доволі велично і солідно, наповнюючи при цьому кімнату затишком, спокоєм та гармонією, завдяки своєму оригінальному дизайну.

Колекція представлена у теплому відтінку дуб квітень. Вирізняється рамковими боковинами та фасадами з унікальним малюнком деревини, чорними металевими ручками та ніжками з натурального дерева. У вітринах встановлюється незагартоване скло для гарної видимості наповнення, щоб досягнути ще більш ефектного їх вигляду, можна додатково замовити внутрішню підсвітку.

З меблями Рено БРВ новий вигляд вітальні перевершить всі сподівання, і вона точно стане вашим улюбленим місцем відпочинку.

Подивитись і придбати польські меблі Reno BRW.