Простора їдальня з ТВ-зоною REMI LIVEO (BOGFRAN)

12 жовтня 2023

Одною з найпоширеніших тенденцій в інтер'єрному дизайні останніх років є об'єднання функціональних зон в одному просторі. Якщо ви шукаєте ідеальний спосіб поєднати їдальню та вітальню в одному приміщенні, то комплект меблів для їдальні REMI від польської фабрики LIVEO Meble є відмінним вибором. Він не тільки дозволить вам зекономити простір, але і додасть елегантності та стилю кімнаті, в якій можна буде не тільки пообідати, але і відпочити перед телевізором.

Їдальня Ремі ЛІВЕО (БОГФРАН)
Модульні меблі для їдальні REMI LIVEO (BOGFRAN)

Їдальня Ремі - це модульна система, яка включає в себе вітрину з прозорою вставкою із загартованого скла в дверях, скляними полицями та опційною підсвіткою, два комоди, дві полиці різної ширини, шафу, стелаж і розкладний обідній стіл. Один із головних плюсів цього комплекту - це можливість вибору з чотирьох доступних колірних рішень: білий / дуб евок, дуб евок, дуб кастелло та дуб сонома. Це дозволяє легко інтегрувати його в будь-який інтер'єр і надати гармонійного вигляду квартирі чи будинку.

Їдальня Ремі ЛІВЕО (БОГФРАН)
Їдальня REMI LIVEO (BOGFRAN)

Кожен елемент цього комплекту ретельно продуманий з точки зору ергономіки і практичності. Шухляди оснащені кульковими напрямними, що робить їх використання легким та зручним. Відкривання дверей та шухляд здійснюється за допомогою фрезерованих країв фасадів – доречний мінімалізм. Обідній стіл може змінювати свою довжину з 135 см до 175 см. Це дозволяє вам легко регулювати його розмір в залежності від кількості гостей або вашого настрою.

Подивитись і придбати їдальню Ремі Лівео