Простий та стильний інтер'єр вітальні з меблями RONSE BRW

06 листопада 2023

Легкості та повітряності в інтер'єрі можна досягти з мінімалістичними меблями спокійних світлих відтінків. Хороший приклад – комплект для вітальні RONSE фабрики BRW (Польща), що виглядає просто тільки на перший погляд.

Вітальня RONSE BRW
Вітальня RONSE BRW

Основний колір дуб сан-ремо світлий створює легкий настрій, а темні внутрішні деталі відтінку сірий вольфрам із строгими пластиковими чорними ручками – данина все ще актуальному стилю лофт, що зовсім не заважатиме реалізації основного задуму. Дизайнер також пограв з направленням деревного малюнку на фасадах, роблячи основний його напрям вертикальним, а лінії на панелях шухляд – горизонтальними. Вітрина, оснащена прозорим загартованим склом, може стати особливою складовою зали, якщо її додатково обладнати підсвіткою.

Комод вітальні RONSE BRW
Комод вітальні RONSE BRW

Вітальня RONSE BRW утворить в кімнаті легкий модний простір, не перевантажений зайвими деталями. Вона поєднує в собі просте і, водночас, цікаве оформлення та високу якість і зручність користування. Два журнальні столики незвичної форми, що входять в комплект, підкреслять ваш особливий смак в дизайні інтер'єрів.

Подивитись і придбати вітальню Ронсе БРВ