Серце вашого дому – вітальня ROVIKA BRW

24 лютого 2021

Місце зустрічі всієї родини має огортати приємною атмосферою релаксу та хорошого настрою. Сучасна колекція меблів Rovika BRW від фабрики Black Red White не тільки прикрасить приміщення вітальні, а буде зберігати сувеніри з подорожей, сімейний посуд, фотоальбоми та інші пам'ятні для вашої сім'ї речі, що нагадуватимуть про щасливі моменти разом. Місця вистачить і для медіатехніки, і для повсякденно необхідних дрібниць.

Колекція виконана у гармонійному поєднанні двох кольорів фасадів: білого глянцю та теплого відтінку деревини дуб натуральний. Виготовляється з ламінованої ДСП, ПВХ та дубового шпону. Вирізняється простими формами, ефектною мозаїкою шпонованих фасадів з візерунком «ялинка» та оригінальними заглибленими ручками з контрастною планкою. Вітрини з прозорого загартованого скла мають полиці з підсвіткою.

Традиційна якість відчутна завдяки фірмовим петлям, направляючим з функцією тихого зачинення та механізмам відкривання легким натиском на фасад. З модульними меблями Ровіка БРВ ваша вітальня буде красивою та затишною.

Подивитись і придбати польські меблі Rovika BRW.