Спальний гарнітур FRIJA BRW: новий рівень комфорту

27 липня 2023

Спальний гарнітур Frija від фабрики BRW (Польща) являє собою цікаву суміш класики, модерну і скандинавського стилю. Комплект складається з шафи, комоду, ліжка та двох приліжкових тумбочок, що дозволяє створити цілісний інтер'єр, який з часом можна змінювати та доповнювати.

Спальня FRIJA BRW
Спальня FRIJA BRW

Комбінація відтінків сосна андерсен біла та дуб артизан надає меблям Фрія особливого шарму. Це поєднання теплих дубових тонів із світлими, майже білими поверхнями, прикрашеними кантрі-декором, створює атмосферу затишку та спокою в спальні. За допомогою продуманого дизайну всі елементи комплекту виглядають злагоджено, завдяки чому простір спальні здається більш просторим і гармонійно організованим. М'які лінії та зручні ручки додають гарнітуру FRIJA нотку елегантності та універсальності.

Спальня FRIJA BRW
Наповнення елементів спальні FRIJA BRW

Двоспальне ліжко FRIJA із спальним місцем 160х200 см комплектується підйомною основою на газових підйомниках, що дозволяє використовувати внутрішні ніші для зберігання постільних речей. Фірмові петлі та напрямні із системою безшумного та плавного закриття дверей та шухляд гарантують максимальний комфорт для користувачів меблів FRIJA. Висока якість матеріалів та актуальний дизайн комплекту роблять його ідеальним вибором для тих, хто бажає створити власний приватний рай у спальні.

Подивитись і придбати меблі для спальні Фрія БРВ