Стильні меблі для вітальні та спальні PONT BRW

03 серпня 2023

Польські меблі PONT BRW – сучасна колекція від фабрики Black Red White. Один з найцікавіших аспектів колекції Pont – це використання унікальної комбінації відтінків, що відзначається порівняно новим підходом для лофт-систем: cвітліший ніж зазвичай тон кольору дуб артизан в поєднанні з чорним створює характерний для стилю лофт контраст, але при цьому додає свіжості, легкості, а фрезерування у вигляді геометричного орнаменту на чорних частинах фасадів дарує відчуття вишуканості та унікальності.

Тонкі металеві ручки чорного кольору гармонійно доповнюють дизайн сучасним акцентом. Опційна підсвітка буфету, вітрин та тумби ТВ підкреслює красу вставок з тонованого загартованого скла у дверях. Фірмові петлі та напрямні часткового висування з системою тихого плавного закриття підвищують функціональність меблів Pont, гарантують довгий термін їх служби.

Понт БРВ – це і естетична привабливість, і максимальний комфорт для вашої вітальні та спальні. Сучасний дизайн, вишуканість у деталях та висока функціональність модулів серії роблять їх ідеальним вибором для поціновувачів комфорту та стилю у своїй оселі.

Подивитись і придбати меблі Понт