Універсальні білі меблі ERDEN MEBELBOS

13 березня 2021


Уникнути перевантаження простору великою кількістю предметів, зберегти відчуття легкості, атмосферності при створенні дизайну кімнат під силу кожному з колекцією польських меблів Erden MEBELBOS. Найуніверсальніший білий колір, відсутні будь-які елементи декору – справжня знахідка для прихильників сучасних мінімалістичних стилів.

Нейтральність колекції Erden MEBELBOS позбавляє від потреби обирати щось особливе під відтінок шпалер, фарби чи іншого покриття на стінах. Основні кольори можуть бути як світлими, так і темними.


В дитячій кімнаті білосніжні меблі не будуть відволікати увагу від різноманітних яскравих аксесуарів,численних книг та декору. Варіантів модулів Ерден достатньо і для того, щоб зібрати повноцінний домашній кабінет.

Виготовляється колекція Ерден з ламінованої ДСП в білому кольорі. Характеризується лаконічним дизайном, простими формами, горизонтальними заглибленнями, що дозволяють відкривати двері та шухляди без ручок. В шухлядах використовуються кулькові напрямні повного висуву. Додатково можна замовити підсвітку скляних полиць у вітринах. Високі елементи прикріплюються до стіни для беспечного користування. На ніжках – захисні пластикові планки для легкого переміщення без пошкодження підлоги.

Подивитись і придбати польські меблі Erden MEBELBOS.