Як правильно обрати меблі для приміщення в стилі Лофт

10 лютого 2021

Високий попит на меблі в стилі Лофт обумовлено його простотою і функціональністю. Меблі такого плану мають чіткі лінії, виготовляються в кольорах, що передають атмосферу природньої натуральності. Бачити таке в своїй оселі прагне кожна сучасна людина.

Стиль Лофт асоціюється зі свободою, з його допомогою можна влаштувати комфортабельну обстановку без зайвих елементів декору. Використовуючи стильні меблі Лофт, ви зможете без зайвого клопіту розставити акценти в квартирі або офісному приміщенні. Деякі елементи можуть мати грубий вигляд, але якраз це надасть оформленню харизми та шарму.

Притаманними особливостями для стилю Лофт є використання при виготовленні меблів металу, деревини або матеріалів з імітацією деревини, незавершений та зістарений вигляд, грубі форми, штучні подряпини та потертості.

Меблі Лофт виготовляють у приглушених, спокійних тонах - сірому, пісочному, білому, часто з імітацією вицвілостей. Наприклад, комод може нагадувати ящик, в якому колись зберігали інструменти, або містити написи, з імітацією маркувань поштових відправлень.

Подивитись і придбати меблі в стилі Лофт.