Завжди в центрі уваги: мармурові тумби для медіа-пристроїв MARMO Cama Meble

29 червня 2023

Біла та чорна – асиметричні тумби для медіа у вітальню MARMO Cama Meble з шикарним мармуровим малюнком на фасадах підкорюють і своїм дизайном: на відміну від звичних комбінацій дверей, шухляд та ніш ці моделі мають додаткову полицю справа, що робить їх зовнішній вигляд дійсно оригінальним.

Тумба під телевізор MARMO 2D1S1K CAMA MEBLE в кольорі чорний / чорний мармур.

Тумби ТВ Marmo виготовляються з високоякісної ламінованої ДСП завтовшки 16 мм. Відкидні двері легко відкриваються без ручок за допомогою системи PUSH-CLICK. Стільниця витримує до 15 кг, тож ви можете розміщувати електронні пристрої зверху, не хвилюючись про їх безпеку. По центру розташована зручна шухляда та ніша для розміщення пристроїв, що потребують відкритого положення для управління пультами.

Тумба під телевізор MARMO 2D1S1K CAMA MEBLE в кольорі білий / білий мармур.

Ще однією особливістю є можливість підвішувати тумби Мармо до стіни для реалізації особливих дизайнерських задумів: в такому випадку під час збірки не встановлюються ніжки та центральна опора і тумба монтується на необхідній висоті за допомогою передбачених отворів.

Дивуйте гостей та насолоджуйтесь вашою новою вітальнею кожного дня завдяки заміні звичної телевізійної тумби на цю чудову новинку від Кама.

Подивитись і придбати тумби ТВ Мармо Cama